makler.infoblog.cz

Přestěhovali jste se a vytváříte nový domov?

Publikováno 30.01.2017 v 09:51 v kategorii BYDLENI, přečteno: 25x

Když se přestěhujete, chvíli trvá, než z prostoru uděláte domov. Přitom právě na dobrém pocitu z vašeho nového bydlení nejvíce záleží. Přece jen nemůžete relaxovat někde, kde se necítíte dobře. Velký podíl na vytváření nového domova je kladen na doplňky. A není se čemu divit. Právě doplňky nám dělají v bytě tu domácí atmosféru.

Pohodlí po náročném dni
Nové bydleníVracet se do svého osobitě zařízeného bytu je tak příjemné. Zvláště když si svůj byt vytvoříte přesně podle svého. Byty Praha si mnohdy až říkají o to, abyste v nich využily textilních materiálů.

Ideální jsou polštáře na pohovce, které svou barvou doplňují závěsy. Nejen, že to vypadá velmi vkusně, ale navíc jsou polštáře i velice funkční.

Textilní kobereček pod konferenční stolek je také příjemným doplňkem, který zajistí, že váš dům bude působit útulně. Ale dávejte si pozor na barvy a tvary. Když je budete příliš kombinovat, může se celý výsledek zdát chaotický a neuspořádaný.

Světlo je pro dobrý pocit stěžejní

Světla není nikdy dost. Dostatek denního světla je velice důležitým faktorem pro naše zdraví. Pronájem bytů Praha bývá právě o to dražší, když jsou místnosti světlé.

Ale pravdou je, že většina bytů v Praze nemá velká okna, která by lidem dopřávala dostatek denního světla. Pomůže kvalitní svítidlo. Výběr lustrů a lamp je trochu opomíjenou záležitostí.

Většina lidí funkčnost příliš neřeší. Důležitý je pro ně vzhled. Je v pořádku, že si chcete pořídit něco, co se vám bude líbit, ale u svítidel v prvé řadě dbejte na to, aby poskytovala dostatek světla.

Nábytek je duší domova

Vybavení vašeho bytu byste měli mít co nejkvalitnější. Přece jen se jedná o vaše pohodlí. Ale pokud vám realitní makléři pomohl vybrat byt s malými místnostmi, příliš to s nábytkem nepřehánějte.

Byt by mohl vypadat přeplácaně a neupraveně. V místnostech, kde jsou nízké stropy, není vhodné mít vysoké a mohutné skříně. Vsaďte raději na police a komody.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?