makler.infoblog.cz

Interiér v novém domově můžete upravit i bez chyb

Publikováno 28.04.2016 v 22:23 v kategorii RADY A TIPY, přečteno: 39x

Kdo by nechtěl žít v útulném bydlení. Jenže při zařizování bytu se mnozí lidé dopouštějí mnoha chyb. Konečný výsledek pak není podle jejich představ. Necítí se v něm dobře. Přitom na zútulnění svého domova vynaložili mnoho finančních prostředků a času. Když se u vás doma necítíte dobře, je to velice zlé. Domov je totiž místo, kde by měl člověk relaxovat.

Na barvách záleží
BarvyMnoho lidí si zařizuje byty tak, aby k sobě barvy ladily. 

Byty k pronájmu jsou většinou vymalované bílou barvou, protože se bílá barva velice dobře překrývá jinými barvami. 

Při výběru barvy na stěny se sami sebe zeptejte, jestli se vám ta barva skutečně líbí. Mnoho lidí se nechává inspirovat módními trendy. Jenže módní trendy nemusejí korespondovat se vkusem daného člověka. 

Není dobré míchat více barev najednou. Ideální je kombinace tří barev s tím, že jedna bude dominovat. Dbejte na to, aby barvy k sobě ladily. Přílišný kontrast nevypadá dobře. Také sytost barev je důležitá. Dominantní barva by vždycky měla být sytější než ostatní.

Ať bydlení odráží vaší osobnost

Prodej a nákup nemovitosti ovlivňuje mnoho aspektů. Když si kupujete byt či dům, vybíráte ho i pocitově. Budovu, která se vám nelíbí, si asi těžko koupíte. Proč pocity nevložit i do koupě vybavení. Vaše bydlení by mělo odrážet vaší osobnost. 

Není proto dobré se držet módních trendů. Pokud máte rádi zámecký styl, vybavte si i vaše bydlení v zámeckém stylu. Pořiďte si například originální nástěnnou malbu. Nebo si stěny můžete ozdobit štukovou výzdobou.

Nevíte si rady? Nechte to odborníkům!

Někteří lidé touží po příjemném bydlení, ale nevědí jak na to. Nebo prostě nemají čas běhat po obchodech a vybírat i originální doplňky do bytu. Zkuste využít pomoci bytového designera. 

Při výběru nového bydlení se spoléháte na realitní kanceláře. Proč se tedy nespolehnout na odborníka i při jeho zařizování. Bytový designer vám zařídí váš byt přesně podle vašeho gusta.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?